BH Clubbing
GIRONA - REAL MADRID 4:2 Debakl Reala u prvenstvu, Castellanos zabio četiri gola
Datum: Utorak, 25.04.2023. // Broj pregleda: 306 // Kategorija: Sport & Fun Sport // Autor: index.hr //
REAL MADRID izgubio je od Girone u 31. kolu španjolskog prvenstva 4:2. Sva četiri pogotka za domaću momčad zabio je Castellanos, igrač koji je do ove utakmice u španjolskom prvenstvu zabio sedam pogodaka. Pogotke za Real zabili su Vinicius Junior i Lucas Vazquez.

Real je krenuo žestoko u utakmicu, igrali su gostujući nogometaši presing i pokušali nabiti tempo. No Girona je koristila svoje prilike. Castellanos je najprije u 12. minuti ostao sam u sredini i zabio glavom, a onda je u 24. minuti pobjegao očajnom Militau i povisio vodstvo na 2:0. Vinicius je u 34. minuti pogotkom smanjio vodstvo Girone na 2:1.

Očajna Realova obrana i sjajni Castellanos
Castellanos je u drugom poluvremenu uspio zabiti još dva gola. Prvi odmah na startu drugog dijela, u 46. minuti, a zatim i u 62., ponovo glavom, za rješenje susreta. Obrana Reala odigrala je užasnu utakmicu, Castellano je kod svakog gola ostao nečuvan jako blizu gola.

Lucas Vazquez zabio je u 85. minuti počasni pogodak za Real, napravio je Ancelotti neke zamjene, ali nije uspio doći ni blizu izjednačenja. Castellanos je postao jedini igrač u 21. stoljeću koji je Realu u prvenstvu zabio četiri gola u jednoj utakmici.

Modriću 62 minute
Luka Modrić igrao je u prvom sastavu Reala, no nije imao neki poseban doprinos igri. Izašao je u 63. minuti, a zamijenio ga je Tchouameni. Jedno vrijeme je Modrić nosio kapetansku trakicu. Real je ovim porazom ostao na 11 bodova zaostatka za Barcelonom, koja ima utakmicu više, dok je Girona skočila na deveto mjesto.
Tags: Real Madrid
Datum: Utorak, 25.04.2023.