BH Clubbing
VIDEO Pogledajte jedan od najboljih golova u povijesti futsala
Datum: Utorak, 20.06.2023. // Broj pregleda: 493 // Kategorija: Sport & Fun Sport // Autor: index.hr //
SPORTING je pobijedio Benficu 3:2 u trećoj utakmici finalne serije portugalskog futsalskog prvenstva. U seriji na tri pobjede sada vodi 2:1. Vodeći pogodak Sportinga, i jedan od najljepših u povijesti ovog dvoranskog sporta, postigao je Zicky Te (21) u drugoj minuti drugog poluvremena.

Mladi Portugalac primirio je dugu loptu, atraktivno gurnuo kroz noge suparniku, a zatim prevario golmana tako što ju je petom provukao pokraj njega. Zicky je proslavio fantastičan pogodak, a na snimci se vidi kako se jedan suigrač hvatao za glavu.

Pauleta je četiri minute kasnije udvostručio prednost Sportinga, no Benfica se vratila najprije autogolom Varele, a zatim i pogotkom Nunesa. Pauleta je u produžecima postigao svoj drugi pogodak, što je bilo dovoljno za slavlje Sportinga.
Datum: Utorak, 20.06.2023.