BH Clubbing
George i Westbrook nadjačali Hardena, Bogdanović i Zubac sjajni
Datum: Nedjelja, 10.02.2019. // Broj pregleda: 1135 // Kategorija: Sport & Fun Sport // Autor: //
Oklahoma je u spektakularnom duelu, u kojem smo mogli gledati tri All-Star igrača, bila bolja od Houstona rezultatom 117:112, u utakmici u kojoj su Rocketsi uspjeli prokockati prednost od čak 26 poena.
Naime, drugu četvrtinu su dobili s ogromnih 19 razlike, ali sve se preokrenulo već u narednih 12 minuta, gdje je Oklahoma briljirala s 42:20.

Thundere je do trijumfa predvodio Russell Westbrook, koji je zabilježio rekordni deveti triple-double u nizu, te Paul George koji je ubacio čak 45 poena uz 11 skokova.

Kod Rocketsa najbolji je bio James Harden s 42 poena. Tako je Harden i na 29. meču u nizu premašio brojku od 30 poena.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Indiana Pacersi su zabilježili petu uzastopnu pobjedu u NBA ligi savladavši Cleveland rezultatom 105:90, uz još jednu odličnu partiju hrvatskog internacionalca Bojana Bogdanovića.

Hrvat je bio najefikasniji kod pobjednika s 23 poena, dok je Ante Žižić na drugoj strani ostvario učinak od tri poena i tri skoka.

Los Angeles Clippersi su priredili šok u TD Gardenu i slavili protiv Bostona 123:112, a debi za pobjedničku ekipu pamtit će Ivica Zubac s učinkom od 12 poena, devet skokova i tri blokade.

Tim iz Los Angelesa je napravio nevjerovatan preokret pošto je u jednom trenutku gubio sa čak 28 poena razlike. Ovo je bio najveći preokret u historiji franšize.
Datum: Nedjelja, 10.02.2019.