BH Clubbing
Lyon napokon prekinuo niz bez pobjede u prvenstvu
Datum: Nedjelja, 27.10.2019. // Broj pregleda: 759 // Kategorija: Sport & Fun Sport // Autor: Foto:google.ba //
NOGOMETAŠI Lyona napokon su prekinuli crni niz u domaćem prvenstvu, koji je trajao od sredine kolovoza. Nakon osam kola bez pobjede uspjeli su svladati Metz sa 2:0 golovima Memphisa Depaya (28) i Mousse Dembéléa (33-pen).

U 11. kolu francuskog prvenstva Lille je u subotu na domaćem terenu svladao Bordeaux s 3:0, a pogotke su postigli Benjamin Andre (22), Yusuf Yazici (62-pen) i Loic Rémy (90+1).

Mladi hrvatski reprezentativac 19-godišnji Domagoj Bradarić, koji je standardan na poziciji lijevog braniča, ovaj puta je ostao na pričuvnoj klupi Lillea, jer je trener Christophe Galtier odlučio igrati s tri braniča u zadnjem redu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Za veznjaka Tomu Bašića nastavljaju se teški dani u Bordeauxu. Opet nije bio u sastavu, a ove sezone je u tri ligaška nastupa skupio samo 90 minuta.

Dan ranije bivši vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić s klupe za pričuve odgledao je 1:0 gostujuću pobjedu Monaca kod Nantesa u susretu 11. kola. Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Ben Yedder u 22. minuti.