BH Clubbing
Al-Nassr šokantno ispao iz saudijskog Kupa, frustrirani Ronaldo galamio na svoju klupu
Datum: Utorak, 25.04.2023. // Broj pregleda: 317 // Kategorija: Sport & Fun Sport // Autor: E.B. //
Cristano Ronaldo je doživio novi "šamar" u Saudijskoj Arabiji. Njegov Al-Nassr je ispao i iz Kupa kralja i to od ekipe koja se bori za opstanak u društvu najboljih.

Al-Nassr je u polufinalu igrao protiv Al-Wehde i poražen je rezultatom 1:0. Pogodak odluke postignut je u 23. minuti kada je Jean-David Beauguel matirao Nawafa Al-Aqidija.

Frustrirani Ronaldo je na poluvremenu bio toliko nezadovoljan da je galamio na ljude na klupi svoje ekipe, no stanje se na terenu u drugom poluvremenu nije popravilo.

Al-Nassr je od početka drugog poluvremena igrao i s igračem više kada je Abdullah Al-Hafith dobio crveni karton, ali ni to im nije pomoglo.
Najbliže izjednačenju Al-Nassr je bio u 81. minuti kada je upravo Ronaldo pogodio prečku nakon silovitog udarca s deset metara.

Ronaldo je u januaru stigao u Al-Nassr i postigao je 11 pogodak au 14 nastupa, no njegova ekipa će sezonu završiti najvjerojatnije bez ijednog trofeja.
Naime, Al-Nassr je izgubio u Superkupu Saudijske Arabije, sinoć je ispao i iz Kupa kralja, a u prvenstvu je na drugom mjestu iza Al-Ittihada koji ima tri boda više i utakmicu manje.
Datum: Utorak, 25.04.2023.