BH Clubbing
VIDEO Suarez krasno zabio u ludom meču, a trener poludio: I Stevie Wonder bi vidio penal!
Datum: Srijeda, 20.09.2023. // Broj pregleda: 303 // Kategorija: Sport & Fun Sport // Autor: index.hr //
FANTASTIČNU utakmicu u brazilskom prvenstvu odigrali su Corinthians i Gremio. Gremio je vodio 2:0, a onda je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Corinthians zabio tri pogotka i preokrenuo rezultat. Na novi preokret nije se moralo čekati dugo jer je već u 59. minuti bilo 4:3 za Gremio, kada je Urugvajac Luis Suarez u svom stilu zabio krasan gol vanjskim dijelom kopačke.

Corinthians je u 68. minuti ipak poravnao na konačnih 4:4, no trenera Gremija Renata Portaluppija jako je razljutila situacija s početka drugog poluvremena. Igrač Corinthiansa Yuri Alberto u 47. minuti je igrao rukom u vlastitom šesnaestercu i spriječio opasan napad gostiju, no sudac Wilton Perreira Sampaio nije ništa dosudio, a VAR se nije oglasio. Trener Gremija očito smatra da bi taj penal njegovu momčad pogurao prema pobjedi.

"Neprihvatljivo je da nam nisu dosudili taj kazneni udarac. Vidio sam situaciju u svlačionici, pa i igrači Corinthiansa rekli su da je to penal! Za tri sekunde mogli ste to vidjeti. Cijeli Brazil danas je vidio ovu sramotu. Čak bi i Stevie Wonder vidio da se radi o najstrožoj kazni, a on je slijep", rekao je Portaluppi nakon utakmice.

Tags: Luis Suarez
Datum: Srijeda, 20.09.2023.