BH Clubbing
Pogledajte ludnicu norveškog komentatora
Datum: Petak, 29.01.2016. // Broj pregleda: 2562 // Kategorija: Sport & Fun Sport // Autor: //

Norveški rukometaši su se na EP u Poljskoj prvi put u povijesti plasirali u polufinale nekog velikog natjecanja. A do borbe za medalje su došli u velikom stilu.

Smireni Kjelling

Za plasman u polufinale su u posljednjem kolu drugog kruga morali pobijediti branitelja naslova, te svjetskog i olimpijskog prvaka Francusku. Iako im je malo tko vjerovao, Norvežani su sredili Karabatića i društvo s 29:24 i osvojili prvo mjesto u skupini u kojoj je bila i Hrvatska.

Televizijskog komentatora Daniela Hoglunda ponijele su emocije tijekom prijenosa. Nije se ni trudio sakriti sreću, vrištao je, skakao sa stolca i slavio svaki pogodak svoje reprezentacije. Ni Drago Ćosić ga ne bi uspio nadmašiti u vikanju. Pored njega je kao stručni sukomentator sjedio legendarni norveški rukometaš Kristian Kjelling koji je događaje na terenu ipak pratio znatno mirnije.

Datum: Petak, 29.01.2016.