BH Clubbing
Kompletan program - Winterville @ Winterville - Zimski grad, Mostar
Opis događanja

Kompletan program zimskog grada u Mostaru - Winterville 2018.

02.12.- SVEČANO OTVARANJE 19:30

WINTERVILLE STAGE TBF 20:30

03.12. WINTERVILLE STAGE - PON

 12:00 Program Osnovne škole Kruševo

18:00 Ivkine mirođije 2030

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17.00

04.12. WINTERVILLE STAGE

DJ 12:00

 Me gusta duo 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

05.12. WINTERVILLE STAGE - SRI

12:00 Program Los Rosales Mostar 17:00

mustang 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

06.12. WINTERVILLE STAGE - ČET

Program OŠ za djecu s posebnim potrebama 12:00

Program VI. osnovne škole 16:00

Program Osnovne škole Zalik 16:30

Mayer & Site HIP HOP RAP 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

07.12 WINTERVILLE STAGE - PET

 Program Osnovne škole Cim 12:00

"Cirkultura" - Kesten i papaja 18:00

Grupa 45' 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

08.12. WINTERVILLE STAGE - SUB

DJ 11:00

Dječji dom Mostar: plesno-kostim. predstava 12:00

Animatori Goki & Kiki 17:00 .

Cirkultura. - vatreni šou 18:00

Madioničar Steffano 20:00

2 ipo čoeka 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

09.12. WINTERVILLE STAGE – NED
DJ 11:00

Koncert Udruge za djecu omladmu ..Galeb" 12:00

DJ Šel - stari as. GRAMOFON & PLOČE 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

10.12. WINTERVILLE STAGE - PON

DJ 12:00

Program OŠ Silvija Strahimira Kranjčeviča 18:00

Anita Šunjič 20,30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

11.12. WINTERVILLE STAGE – UTO

DJ 12:00

Program 111. osnovne škole 13:00

Program Dječjih vrtiča Mostar 17:30

Program Gimnazije Fra Grge Martiča 18:00

High Ones 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

12.12. WINTERVILLE STAGE

DJ 12:00

Program Osnovne škole Bartola Kašiča 14:00

Program Dječjih vrtiča Mostar 17:30

Jazz Acoustic Duo 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

13.12. WINTERVILLE STAGE - ČET

DJ 12:00 P

Program Osnovne škole 16:00

Program Dječjeg vrtiča Sunčani most 17:30

Program Dječjeg vrtiča Čudesna šuma 18 00

Josip Bilač

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

14.12. WINTERVILLE STAGE PET

DJ 12:00

Program Osnovne škole Mustafa Ejubovič 13:00

Program Glazbene škole 13:00

DJ Taurus Gemini 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

WINTERVILLE STAGE 12:00 SU B 1:_)iogra 13:00 APrn,mamtorGIGazobe,,,,ne,š,kko, le 17:00 Madioničar Steffano 20:00 Zona Isključenja 20:30

16.12. WINTERVILLE STAGE - NED

DJ 12:00

Plesna grupa 13:00

Animatori Goki Kiki 17:00

DJ Sef stari as, GRAMOFON & PLOČE 20:30

DJEDA MRAZOVI NA BICIKLIMA 12:00

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17 00

17.12. WINTERVILLE STAGE – PON

Program IV. Osnovne škole 12:00

Program Gimnazije Mostar 12:30

Program Privatne Gimnazije 14:00

Bad Blues Band 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

18.12. WINTERVILLE STAGE – UTO

Program Osnovne škole Petra Bakule 12:00

Program osnovne škole A.B.Šimića i srednje strojarske škole Fausta Vrančića 14 00

Tres Hombres 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

19.12. WINTERVILLE STAGE SRI

Coca-Cola Wintertruck 12:00

Smotra zborova osnovnih škola 17:00

Sinergija 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

20.12. WINTERVILLE STAGE - ČET

Program Osnovne škole Ilijelakovljevib 11:00

Program Osnovne škole Ivana Gundulića 13:00

Program Oječjeg vrtiča Ciciban 17:30

Program Srednje ekon. škole J. Martinovida 18:30

Program Sr. elektroteh. škole R. Boškovića 19:00

Tale Quale 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

21.12. WINTERVILLE STAGE - PET

Program Dječjeg vrtića Graškograd 11.00

Animatori Goki & Kiki 17:00

Mali adventski koncert Udruge Kairos 19:00

Walter Acoustico 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

22.12. W1NTERVILLE STAGE – SUB

DJ 11:00

 Madioničar Stelfano 14:00

Animatori Goki & 18:00

Justin's Johnson 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

23.12 WINTERVILLE STAGE - NED

DJ 12:00

Animatori Gok. Kiki 18:00

Deja vu 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

24.12. WINTERVILLE STAGE - PON

DJ 12:00

Mostarske kiše 18:00

Koncert tradicionalnih božićnih pjesama 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU  17:00

25.12. WINTERVILLE STAGE - UTO

DJ 12:00

Skyscrapers 20:30

26.12. WINTERVILLE STAGE - SRI

Program Gimnazije Mostar 12:00

Program Osnovne škole Mujage Komadine 17:00

Nešto između 20:30

27.12. WINTERVILLE STAGE ČET

Program Srednje medicinske škole 11:00

Program 1 i 2 Gimnazije 12:00

Predstava Srednje elektrotehničke škole 13:00

Zoster 20:30

KREATIVNE RADIONICE 2A DJECU 17.00

28.12. WINTERVILLE STAGE - PET

DJ 12:00

Madioničar Steffano 20:00

Letu štuke 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

 

29.12. WINTERVILLE STAGE - SUB

DJ 12:00

Animatori Goki & Kiki 17:00

Elemental 20:30

30.12. WINTERVILLE STAGE NED

Novogodišnja predstava 11:00

Plesna grupa 14:00

DJ radionica 17:00

Arnmatori Goki & Kiki 18:00

Glazba i ples 19,00

DJ Olderic, Forniva, ROOF AW, Nedim Live Act 20:30

KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU 17:00

31.12. WINTERVILLE STAGE - PON ( DOČEK NOVE GODINE )

DJ 12:00

Dječja Nova godina: 14:00

Animatori Goki & Kiki

Madioničar Steffano

Djed Mraz

Novogodišnji doček: 20:30

ROOF AW, S.A.R.S., Zabranjeno pušenje, Dobre vibracije

01.01. WINTERVILLE STAGE - UTO

DJ 12:00

Kultni Arpa Band 20:30

02.01. WINTERVILLE STAGE - SRI

DJ 12:00

MMS Band

03.01. WINTERVILLE STAGE - ČET

DJ 12:00

Tatoo duo 20:30

04.01. WINTERVILLE STAGE - PET

DJ 12:00

Indira Forza 20:30

05.01. WINTERVILLE STAGE SUB

DJ 12:00

Onomatobleja: lzborna smutnja 17:00

 Psihomodo Pop 20:30

06.01. WINTERVILLE STAGE NED

DJ 12:00

Plesna skupma 17:00

Zatvaranje Wintervilla 19:30

DJ šef - stari as, GRAMOFON & PLOČE 20:30


Lokal
Winterville - Zimski grad
Grad
Mostar
Adresa [Mapa]
Kad
ČETVRTAK, 2.12.218. 21:00
Nastupa
U opisu detaljnije
Vrsta muzike
Ulaz
Slobodan
Broj posjeta
5251

Sva prava pridržana. BH Clubbing 2009 - 2019. This site is design by GCR production, powered by Vinis-WebDeveloping